HOUSE BEAUTIFUL

Fall 2019

HOUSE BEAUTIFUL "Fall 2019"

Sia Moore House Beautiful Fall 2019
Sia Moore House Beautiful Fall 2019

ENERJİNİZ YÜKSEK OLSUN!

RUHU DOYURAN CANLI BİTKİLER, KOZAKLARLA SANAT ESERİNE DÖNÜŞEN OBJELER, LACİVERT, NAR PEMBESİ VE ÜZÜM RENKLERİNDE AYDINLIK DUVARLAR SEZONUN ÖNE ÇIKANLARI

SEZONUN dekorasyon trendlerini aktaran Sia&Moore Mimarlık'ın kurucularından Mimar Banu Altay sonbaharın artık sarı ve turuncu renklerin ötesinde enerjiy veren bir konseptte karşımıza çıkacağını söyledi. Altay "Kanada evleri tarzında mekana hayat veren doğal malzemelerden yapılmış mobilyalar bu yılın sonbahar dekorasyon trendlerinin belirleyici unsuru. Halen mevsimin sıcaklığı ve romantizmini yansıtan ama sonbaharın hüznü ve yavaşlığından sıyrılmış dokunuşlar sıkça karşımıza çıkacak. Rustik ve vintage ama canlı sonbahar renklerindeki kumaşların kullanımıyla hazırlanmış mobilya ve aksesuarlar evlerin baş köşesinde olacak. Beyaz, bej ve nar rengi kombin olarak en popüler üçleme olarak evlerde buluşacak. Ortama biraz kontrast katmak isteyenlerin yardımına ise nar pembesi, üzüm rengi ve lacivert tonları koşacak. Keza iki ton tekniğini kullanarak duvarın üstte kalan yarısından açık gri ve alt yarısında üzüm rengini kullanmak evlerin genelinde renk ve enerji dolumunu sağlayacak," dedi.

YAŞANMIŞLIK HİSSİ

Beyaz kanepe trendinin sonbahara da kayacağını belirten Mimar Banu Altay "Beyaz kanepeleri farklı renklerde yastıklarla süslemek sonbaharda da trend olacak. Hardal, turuncu, koyu mavi, gri ve bej minderler harika bir kombin yaratabilir. Balkon ve teraslar için ise İskandinav göl evlerinden esinlenmiş gri tonlardaki ahşap şezlonglar, uzun tabureler ve kare masalar evinize sıcak bir sonbahar havası katacak mobilyalardan. Aksesuar olarak vintage saksılar, seramikten yapılmış balkabakları ve tarçın-vanilya kokulu büyük mumlar çok revaçta."

TOP Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner