HARPER'S BAZAAR

"JULY 2021"

HARPER'S BAZAAR "JULY 2021"

Harper's Bazaar - Sia Moore
Harper's Bazaar - Sia Moore

İLHAMI GÖKYÜZÜ

Alessandro Michele, ikinci Gucci High Jewelry koleksiyonunu tanıttı. Gökyüzünün değişen tonlarından ilham alan ve ismi Latince'de "zevklerin bahçesi" anlamına gelen Hortus Deliciarum koleksiyonu, her biri türünün tek örneği olan 130'dan fazla parçadan oluşuyor. Her parçada modaevinin ikonik motiflerini görmek mümkün.

KLASİĞE ÖVGÜ?

Longines, 1930'lu yıllarda ürettiği modellerden esinlenerek bölmeli kadranlı yeni bir Heritage Classic versiyonu yarattı. Orijinal tarzından kopmayan model ince nüanslarla güncellenmiş.

GLOBAL BAŞARI

Ortadoğu'da tasarladığı villa ve otel projeleriyle uluslararası platformda ismini duyuran Sia Moore Mimarlık'ın kurucusu Banu Altay, Avrupa'nın en prestijli mimarlık ödüllerinden German Design Award'da Mimaride Mükemmeliyet derecesi aldı.

MİKRO IKON

Mikro çantalar hiç bu kadar ihtişamlı olmamıştı! Dior'un ikonik modelleri Lady Dior, 30 Montaigne, Dior Caro ve Saddle, minyatür yorumlarla yeniden keşfedildi. Detayları ve renkleriyle, boyutları minik ama yarattıkları etki çok büyük.

YAZ HAYALİ

Kreatif direktör Pier Paolo Piccioli, Valentino Escape kapsül koleksiyonunu yaratırken, doğanın güzellikleriyle sarılı bir yere gitmenin hayalini kurmuş. Sonuç; 60'ların özgür siluetinden ilham alan, hafif dokulara, canlı renk ve desenlere sahip bir yaz gardırobu.

TOP Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner