Sia Moore - ARABIAN PROPERTY AWARDS 2014 – 2015


Sia Moore, Hewa Office Building Projesi ile “ARABIAN PROPERTY AWARDS 2014 – 2015” ödüllerinde “Best Office Interior Arabia” ödülünü kazandı.

Sia Moore - Arabian Property Awards

Dünyanın en prestijli mimarlık ödülü International Property Awards, tasarım, mimari, iç mimari ve emlak sektöründe ülkelerinin üstün başarı sahibi öncü markalarını bir araya getirir.

Sia Moore - International Property Awards Journal

Afrika, Asya, Suudi Arabistan, Orta ve Güney Amerika, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa bölgelerine uzanan International Property Awards’un kazananları ise alanlarında deneyimli ve uzman mimar jüriler tarafından belirlenir.

Sia Moore - International Property Awards Ceremony

Sia Moore Mimarlık Dekorasyon, ayrıcalıklı Hewa Ofis Projesi ile International Property Awards kapsamında verilen ARABIAN PROPERTY AWARDS 2014 – 2015’te “Best Office Interior Arabia” ödülünü kazandı. Ofis mekanı ekoloji-dostu malzeme ve renkler kullanılarak doğaya duyarlı bir tasarım yaklaşımıyla düzenlendi.

Sia Moore - International Property Awards Ceremony

. İşverenin talepleri doğrultusunda her mekanının aktif çalışma ortamı olarak kurgulandığı Hewa Ofis, işlevsel mimari çözümleri kadar özgün dekoratif unsurlarıyla da öne çıkıyor.

Sia Moore - Hewa Office

Ofisin girişine yerleştirilen ahşap resepsiyon bankosu ile ekoloji-dostu konsept tasarımın vurgulanması hedeflendi ve bu dekorasyon stili ofisin geri kalan tüm mekanlarına da yansıtıldı.

Sia Moore - Hewa Office

Ofis mekanlarının aydınlık ve ferah olması adına tavanlarda spot aydınlatmanın yanı sıra barrisol ve lineer ışık bantları kullanıldı. Cam bölmeler kullanılarak iç mekanın boyut algısı genişletildi.

Sia Moore - Hewa Office

Bekleme Alanları’nın, ofis tasarım kimliğindeki rolü göz önüne alınarak dinamik ve aydınlık bir iç mekan kurgusu yaratıldı. Ofis binasının çevresindeki doğal yeşil alan, mekanda kullanılan canlı renklere referans oldu.

Sia Moore - Hewa Office

Hewa Ofis’in avlusuna yerleştirilen dekoratif havuzlar ile rahatlatıcı bir etki yaratılması hedeflendi. Avlunun doğal gün ışığından en etkili şekilde yararlanabilmesi adına çatıda uzay kafes sistemi tercih edildi.

Sia Moore - Hewa Office

Yönetici Ofisleri ve Konferans Salonu ise Hewa Ofis’in özgün tasarımını yansıtacak şekilde, şık dekorasyon çözümleriyle düzenlendi. Teknolojik ve işlevsel altyapı çözümlerinin en ince detayına kadar düşünüldüğü Konferans Salonu, 36 kişilik kapasitesinde lüks ve modern iç mimari tasarımı konforla buluşturdu.

Sia Moore - Hewa Office